Parkour? Proč ne…

Parkour? Proč ne…

Vážení rodiče,
oslovili nás s nabídkou kroužků parkouru pro děti na naší základní škole. Jedná se o organizaci, která se snaží touto atraktivní cestou, kterou parkour bezpochyby je, děti motivovat k pohybu a zdravému životnímu stylu, jehož intenzita a kvalita dnes u dětí klesá. 

Kroužky probíhají na základních školách jednou týdně, přičemž jedna lekce trvá 60 minut. Připraveno je 15 lekcí v rámci jednoho pololetí a cena činí 1490,- Kč na 1 dítě. 

Dle informací organizace: „Chceme se Vás zeptat, zda bychom mohli vaši školu v záři osobně navštívit a udělat nábor dětí (sdělení informací, rozdání letáčků), který trvá cca 2 minuty v každé třídě na nižším stupni. Kroužky by poté startovali na začátku října.“

Pro více informací o nás a naší činnosti navštivte naše webové stránky, v příloze také zasíláme náš letáček.

www.parkourschool.cz

Leták zde.