1. září… :-)

1. září… :-)

Vážení rodiče, žáci…
nový školní rok 2022/2023 začíná ve čtvrtek 1. září 2022.

Žáci 2. – 9. třídy si s sebou vezmou již na první školní rok přezůvky. V 7:45 se dostaví do školy, v šatně se přezují a vyčkají příchodu svého třídního učitele (8:00). Poté se všichni přesunou budovou školy do tělocvičny.

Žáci 1. třídy mají sraz v 8:00 před budovou školy. Odtud budou odvedeni po chodníku k bočnímu vchodu tělocvičny. Zde si je převezme nová paní učitelka třídní Milena Stoklasová. V doprovodu žáků 9. tříd se pak přemístí k pódiu, k slavnostnímu zahájení nového školního roku. Rodičům dětí 1. třídy je vstup samozřejmě umožněn také.
Po ukončení zahájení se žáci 1. třídy odeberou s paní učitelkou třídní a rodiči do své třídy, kde jim budou předány veškeré důležité informace.
Prosíme rodiče, aby zatím nekupovali žádné kancelářské pomůcky (fixy, tužky aj.). Vše se dozví 1. září.

Vyučování bude ukončeno přibližně po 9. hodině.