Každý umí něco nejlépe...

Kontakty

Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace
Sokolovská 11
747 33
Oldřišov
Tel.: 553 762 104
IČO: 75029804
RED IZO: 600142795
Číslo účtu 1850409309 / 0800
E-mail: zsoldrisov@seznam.cz
http://zsoldrisov.cz
Datové schránky: wg7mqez
 
Vyučující: 

Ředitelka školy – Mgr. Miroslava Halámková: Miroslava.Halamkova@zsoldrisov.cz
Zástupce ředitele školy – Mgr. Tomáš Kupka: Tomas.Kupka@zsoldrisov.cz
 
1. třída – Mgr. Milena Stoklasová: Milena.Stoklasova@zsoldrisov.cz
2. třída – Mgr. Ivana Nosková: Ivana.Noskova@zsoldrisov.cz
3. třída – Mgr. Pavlína Lazecká: Pavlina.Lazecka@zsoldrisov.cz
4. třída – Mgr. Vladimíra Kudělásková: Vladimira.Kudelaskova@zsoldrisov.cz
5. třída – Ing. Martin Stříbný: Martin.Stribny@zsoldrisov.cz
6. třída – Mgr. Simona Drabčíková: Simona.Drabcikova@zsoldrisov.cz
7. třída – Mgr. Pavlína Ludwigová: Pavlina.Ludwigova@zsoldrisov.cz
8. třída – Mgr. Helena Mocková: Helena.Mockova@zsoldrisov.cz
9. třída – Mgr. Petra Kanovská: Petra.Kanovska@zsoldrisov.cz
Výchovná poradkyně – Mgr. Věra Orlíková: Vera.Orlikova@zsoldrisov.cz
– Mgr. Petra Střílková: Petra.Strilkova@zsoldrisov.cz