Tip na zajímavé webináře

Tip na zajímavé webináře

Vážení rodiče a příznivci školy,
opět si Vám dovolujeme zaslat pozvánku na zajímavé webináře:

Webinář „Vývojová nezralost jako příčina potíží a selhávání v běžném fungování dětí-navazující II. část„, který se uskuteční 27. května od 16:30 hodin. 
Webinář navazuje na akci pořádanou dne 14. dubna. Paní lektorka Radmila Löwová ale v úvodní části shrne základní informace – přihlásit se tedy mohou všichni zájemci, nejen ti, kteří absolvovali první webinář.
Leták s podrobnějšími informacemi naleznete zde.

Webinář „Prototýpci – Jak podporovat kreativitu u dětí„, který se uskuteční 7. června od 16 do 18 hodin na platformě Zoom.
Leták s podrobnějšími informacemi naleznete zde.

Online přednášky z cyklu Fenomenální včely. Přednášky proběhnou na platformě MS Teams, odkaz pro připojení obdržíte den před konáním na e-mail zadaný při registraci. Přednášky jsou určeny široké veřejnosti, takže se nemusíte bát tuto nabídku zaslat Vašim blízkým, přátelům, studentům apod. Na jednotlivé přednášky se prosím registrujte zde: https://www.uzei.cz/akce/fenomenalni-vcely

Témata a termíny přednášek:

🐝 27.5., 18:00 – Včelaření v průběhu věků
Přednáška bude zaměřena na historii soužití lidí a včel, tedy od nejstarších archeologických nálezů, které dokládají chov a využívání včelích produktů, až po nejnovější trendy jako je například městské včelaření na střechách budov.

🐝 3.6. 18:00 – Léčebná síla včelích produktů
Také rádi používáte včelí produkty, ale chtěli by jste se v této problematice lépe zorientovat a blíže se seznámit s apiterapií? Připojte se na naši přednášku! Dozvíte se více o možnostech využití včelích produktů, o tom, jaké léčebné účinky mají, o nových trendech v apiterapii, i o tom, jak rozpoznat jejich kvalitu.

🐝 10.6. 18:00 – Ze života včel

Včely jsou rozmanitou skupinou blanokřídlého hmyzu, která se vyznačuje řadou skutečně pozoruhodných vlastností, jež nás nepřestávají fascinovat. Nahlédněte s námi do života včel!

Všechny akce jsou pro účastníky samozřejmě bezplatné.