Soutěž „Bricks Game“ a „Bridge Builder Game“.

Soutěž „Bricks Game“ a „Bridge Builder Game“.

Naše škola se již popáté zúčastnila soutěží pro žáky 8. a 9. tříd s názvem Bricks Game a Bridge Builder Game, které propagují obor Stavebnictví a obě specializace „konstrukce“ i „architekturu“ SPŠ stavební v Opavě.

Letos se do soutěže přihlásilo 43 týmů z 21 základních škol z Opavy a blízkého i vzdáleného okolí. 

V rámci soutěže Bricks Game měli žáci z cheva kostek postavit stavbu na téma „Tajemný hrad v Karpatech“.

Stavby, které byly hodnoceny především po stránce architektonické a z hlediska celkového dojmu a nálady, byly opravdu úžasné a naše škola se (tak jako minulý rok) umístila v konkurenci 20 týmů „na bedně“, tedy na krásném 3. místě! Díky!

Kompletní výsledkovou listinu soutěže naleznete zde: vysledkova listina-bricksgame

Nejdůležitějším úkolem v soutěži „Bridge Builder Game“ bylo postavit ze špejlí a provázků co nejlehčí most, který unese co nejvíce. Týmy byly hodnoceny podle poměru: váha, kterou most unese, děleno váhou mostu. Vyhrál tým s největším poměrem.

Náš tým se v konkurenci 23 skupin umístil na úžasném 8. místě.
Kompletní výsledky naleznete zde: vyslehdkovalistina-bridgebuildergame

Děkuji všem členům týmu, konkrétně:
Vincovi, Káje, Rózce, Mesošovi,
Martině (Vojtově sestře :-)), Simče, Kubíkovi a Honzovi

za úžasně odvedenou „práci“ a nádherné výsledky!!!

P.S. Ten dort musel být supr, škoda, že jsem jej neochutnal 😮

Fotogalerii a výsledky naleznete zde: fotogalerie

Zdraví… pančel

Prý ho mám v mrazničce :-P