Elektronická žákovská knížka

Elektronická žákovská knížka

Vážení rodiče
Ještě důležitý dodatek 🙂 Ve středu večer byly rozeslány piny na uvedené emailové adresy ŽÁKŮ. Ti mohou do elektronické žákovské knížky nahlížet. Neumožní jim omlouvat hodiny. Právě tak poznáte, že se jedná o účet žáka.

Vám- zákonným zástupcům rozesíláme PINY ve čtvrtek dopoledne- pokud jste uvedeni v systému, tak každému zvlášť (otec, matka). Pomocí této registrace můžete v elektronické žákovské knížce i omlouvat nepřítomnost.
Děkujeme za pochopení toho menšího technického zpoždění.
Tomáš Kupka

Vážení rodiče, žáci.
Od letošního školního roku začínáme od 5. – 9. ročníku využívat elektronickou žákovskou knížku. Pomocí ní si můžete lehce kontrolovat známky z jednotlivých předmětů, které Vaše děti dostaly a omlouvat docházku.
V průběhu dnešního večera by Vám měl na emailovou adresu, kterou máme uvedenou v systému, přijít kontrolní PIN, pomocí kterého provedete registraci Vašeho dítěte. PIN je vázán na jméno a příjmení žáka (žákyně).
Jednoduchý návod naleznete zde.

Přihlášení do aplikace zde.

Pokud Vám kontrolní PIN na emailovou adresu nepřišel, kontaktujte prosím svého třídního učitele.

Ukázka způsobu omlouvání žáka (pozor, jedná se o jinou školu) je k nahlédnutí zde.

V případě jiných problémů nás neváhejte kontaktovat.