Dny města a obce Kietrz

Vážení žáci a rodiče

Městský úřad v Kietrzi nás poprosil o zveřejnění této jistě zajímavé akce.

S potěšením oznamujeme, že 8. – 10. června 2018 se uskuteční Dny města a obce Kietrz. Jako součást oslav bude dne dne 9. června 2018 organizován běh pro děti a mládež (včetně osob se zdravotním postižením), který letos bude mít formu mezinárodní XI. otevřeného běhu pro děti s názvem: „běžíme maraton  – věříme v sebe sama“ Kietrz 2018.

V loňském roce se zúčastnilo zhruba 250 běžců z různých koutů Polska. V letošním roce se počítá s ještě větším zájmem kvůli plánované návštěvě dětí ze zahraničí. Letošní akce se uskuteční již pojedenácté.

Kvůli revitalizaci trhu v Kietrzań, bude vše organizováno na městském stadionu v Kietrze, na ul. Sportowa 1.

Předpokládáme doprovodné atrakce:

– bohaté odměny a startovací balíčky,
– dárkové poukazy na Dinosaurský park v Krasiejowě,
– pamětní trička a mnoho dalších nezapomenutelných dojmů.

Srdečně Vás zveme k účasti na běhu všech žáků naší školy. Vzhledem k vysokému zájmu o konkurenci doporučujeme účastníky včas zaregistrovat.
Stačí vyplnit přihlášku -skupina – příloha 3
nebo jednotlivé oznámení přílohy č 1 a 2 (vyplní rodiče) a odeslat na adresu: Obecní úřad v Kietrz, ul. 3 Maja 1, 48-130 Kietrz s poznámkou „Bieg dla Dzieci“.

Veškeré podrobnosti a dokumenty k vytištění jsou k dispozici také na internetových stránkách:

Rádi Vás přivítáme!

Pozdravy! S úctou

CAROLINA SYKUŁA
Úředník pro vzdělávání, kulturu a sport
Ministerstvo školství, kultury a sportu
e-mail: karolina.sykula@kietrz.pl
tel. +48 77 485 43 56 ext. 14