1. třída – distanční výuka

1. třída – distanční výuka

Vážení rodiče,
při dnešním kontrolním testování žáků 1. třídy antigenními testy se objevil pozitivní záchyt (včetně vyučující). Z tohoto důvodu je nezbytné, aby šli všichni žáci 1. třídy do preventivní karantény. Paní učitelka povede od středy. 1. prosince od 9 hodin z domova v rámci svých zdravotních možností distanční výuku. Tento stav trvá do odvolání, předběžně na 14 dní.
Sledujte prosím zdravotní stav svých dětí a pokud možno se vyhýbejte kontaktu s ostatními. Existuje riziko další nákazy. Nejspíše Vás také bude v průběhu několika dnů kontaktovat krajská hygienická stanice ohledně testování pcr testem.
Dnešní den si prosím nezapomeňte vyzvednout oběd do jídlonosiče a na následující dny si obědy prosím v jídelně ZŠ E. Beneše odhlaste.

Distanční výuka bude probíhat přes aplikaci MS Teamsy.

V menu těchto stránek naleznete položku Úkoly 1. – 5. tř., kde naleznete podmenu 1. TŘÍDA. Zde jsou další informace ohledně přihlášení do Teamsů.

V případě potřeby jsme také schopni zapůjčit pro potřeby distanční výuky potřebné vybavení (tablet, notebook). V tomto případě mne prosím kontaktujte na: tomas.kupka@zsoldrisov.cz

„Krajská hygienická stanice MSK si Vás dovoluje požádat, jako rodiče / zákonného zástupce rizikového kontaktu, abyste po obdržení SMS zprávy o kontaktu s covid-19 pozitivním využili možnosti sebetrasování. Urychlí to vystavení žádanky na RT-PCR test, neboť tyto případy operátoři řeší prioritně. Takto urychlíte bezpečný návrat žáků, studentů či pedagogů do školy. Děkujeme!“

Děkujeme
S pozdravem, vedení školy