Informace pro žáky 9. třídy

Informace pro žáky 9. třídy

Vážení rodiče a žáci 9. třídy,

z důvodu onemocnění jednoho z vašich spolužáků Covid-19, v průběhu minulého týdne, jsme dostali od krajské hygienické stanice tyto informace:
Žáci, kteří nejsou očkovaní nebo v posledních 180 dnech neprodělali onemocnění Covid-19 (a mají k tomuto onemocnění lékařské potvrzení), a byli ve dnech 18. a 19. listopadu ve škole, musí zůstat doma v karanténě. Krajská hygienická stanice (KHS) Vás bude v průběhu týdne informovat o možném termínu pcr testu. V případě negativního testu se vrací žák zpátky do školy, v případě pozitivního zůstává doma a KHS Vás bude informovat o dalším postupu u žáka i ostatních rodinných příslušníků.
Ostatní žáci, kteří v té době nebyli ve škole (18., 19. l1) se mohou po prodělání „svých“ nemocí“ vracet zpět do normální výuky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velké množství žáků, budou informace o probíraném učivu předávány do Teamsů – prosím sledujte je.

Upozorňujeme také rodiče, aby si včas odhlásili obědy ze školního stravování. Odhlášky prosím neposílejte naší škole, ale na: ebenese@skolnijidelny.cz
Naše škola je pouze výdejnou.

O dalším postupu či změnách výuky Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení
Vedení školy