Výskyt nákazy COVID-19

Výskyt nákazy COVID-19

Vážení rodiče,

Při dnešním kontrolním testování žáků 2. třídy antigenními testy se objevily 3 pozitivní testy. Konkrétně 2 žáci a vyučující. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby šli všichni žáci 2. třídy do karantény. Paní učitelka povede od pondělí 15. 11. z domova v rámci svých zdravotních možností distanční výuku. Tento stav trvá do odvolání, předběžně na 14 dní.
Sledujte prosím zdravotní stav svých dětí a pokud možno se vyhýbejte kontaktu s ostatními. Existuje riziko další nákazy.

Jelikož se snažíme zamezit šíření tohoto onemocnění, proběhne v pondělí 15. 11. mimořádné testování žáků antigenními testy na náklady školy. Všichni žáci proto budou mít při vstupu do školy a ve škole nasazenou roušku a sundají si ji jen na nezbytně nutnou dobu při výtěru nosu u testování.

Děkujeme
S pozdravem, vedení školy