Výhra v podobě návštěvy Olympijského parku v Ostravě!

Zimní olympijské hry jsou v plném proudu a spolu s nimi se otevřely i dva Olympijské parky v Brně a v Ostravě, kde široká veřejnost může společně fandit našim olympionikům a zároveň si vyzkoušet sporty na vlastní kůži. Také naši žáci si budou moci zažít tu pravou olympijskou atmosféru!
Stačilo splnit 2 podmínky.

1) Kreativní ztvárnění zimního olympijského úspěchu vybraného českého sportovce

Výběr žáků naší školy ztvárnil úžasné video českých olympioniků z Nagana v roce 1998.
Naše soutěžní video si můžete prohlédnout zde: Soutěž s OH parky ZŠ Oldřišov

2) 80 % žáků ze soutěžící třídy splní 3 libovolné disciplíny diplomu nebo odznaku

–  Naši žáci splnili Olympijský diplom nebo Odznak všestrannosti z 80 % a stihli splnit alespoň 3 celé disciplíny.

40 žáků spolu s 5 učiteli se v rámci výhry zúčastní 20. února návštěvy Olympijského parku v Ostravě, kde si vyzkouší zimní sportovní disciplíny jako je: ledová dráha, curling, biatlon a pumptrack.

Podrobnější informace naleznete zde: olympijskyfestival

Fotogalerii z velmi úspěšné akce naleznete zde: Olympijský festival Ostrava 2018