Pěšky do školy aktualizováno!

Pěšky do školy aktualizováno!

Přikládáme odkaz na video ze zahájení této akce! Tak se podívejte 🙂
Ve čtvrtek bude slavnostní ukončení (doufáme, že plné dobrot :-), které proběhne opět venku na cestě. Informujte se u svých třídních učitelů!

Na video stačí kliknout „sem“…

Naše škola se opět po roce zapojila do kampaně, jejímž cílem je chodit do školy pěšky, na kole, koloběžce, respektive nejezdit autem s rodiči až před školu. V pátek jsme celou akci slavnostně zahájili tancem a ve čtvrtek bychom ji chtěli završit společnou snídaní venku před školou. Budeme rádi za pomoc rodičů při přípravě drobného občerstvení, které děti mohou přinést a doplnit tak občerstvení zajištěné naší školou.  Děti za svou aktivitu v chození a psaní deníku po celý týden sbírají body v rámci jednotlivých tříd. Všechny materiály (bodovací tabulky, deníčky, fotky a videa doprovodných akcí) pak zašleme do celostátní soutěže, kde už v loňském roce naši osmáci vyhráli 3. místo. Tak nám držte palce. Začínáme v 7:30 a už teď se těšíme😀 

Fotogalerii naleznete zde…