Každý umí něco nejlépe...

SPŠ stavební Opava

Akce pro žáky a rodiče na SPŠ stavební Opava

Vážení rodiče,

následující informace jsou užitečné pro žáky 9. ročníku a jejich zákonné zástupce .

SPŠ stavební Opava nabízí vzdělávání v následujících oborech a ŠVP:

Kód oboruOborŠVP
36-47-M/01StavebnictvíPozemní stavitelství a konstrukce
36-47-M/01StavebnictvíPozemní stavitelství a architektura
36-46-M/01Geodézie a katastr nemovitostíZeměměřictví a geoinformatika

Chceme, aby žáci co nejlépe poznali naši školu, protože nám záleží na tom, aby je studium bavilo. 

Pokud mohou žáci naši školu přímo navštívit máme připravený:

„Den na stavebce“, který se koná 24. 11. 2021 od 8 do 12 hodin a je určen pro přihlášené žáky (rodiče žáků nebo učitel pošle e-mail na ivo.rychtar@spsopava.cz a uvede jméno žáka a ZŠ). Žáci aktivní činností (práce s přístroji a v programech) poznají, co dělají naši žáci a zda by je studium daného oboru u nás bavilo.

„Den otevřených dveří“, který se koná také 24. 11. 2021 od 15:00 do 17:30 hodin. Žáci a rodiče uvidí práce žáků, prostředí školy a mohou se ptát našich učitelů a žáků. Parkování je možné ve dvoře naší školy. Na den otevřených dveří může přijít kdokoli bez předchozí registrace.

Pozn.: Vzhledem ke epidemiologické situaci musí mít všichni návštěvníci respirátor. Pokud se situace zhorší, můžeme akce provést online, nebo může dojít k jiným omezením. Sledujte náš web www.spsopava.cz

Myslíme i na ty, kteří mají naši školu daleko nebo nemohou přijít.

Těmto žákům a rodičům se můžeme věnovat online dne 23. 11. 2021 od 10:00 do 18:00, kdy probíhá Online veletrh SŠ MSK – odkaz na „stánek“ naší školy je https://veletrh-skol.msk.cz/skoly/stredni-prumyslova-skola-stavebni-opava-prispevkova-organizace. Od 15:45 představíme obor Stavebnictví a od 16:45 obor Geodézie a katastr nemovitostí.

Také budeme rádi, když budete sdílet na školním, obecním nebo i soukromém Facebooku pozvánku na náš Den otevřených dveří – https://fb.me/e/1nYmMyLxM

Děkuji za Vaši práci a těším se na spolupráci.

Jsme otevřeni vašim dotazům, připomínkám nebo námětům.

Přeji hodně úspěchů

Mgr. Ivo Rychtar

zástupce ředitelky