Každý umí něco nejlépe...

Výchovný poradce

STŘEDNÍ ŠKOLY – INFORMACE ZÁŘÍ – ŘÍJEN

PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK: www.prihlaskynastredni.cz

TERMÍNY JEDNOTNÉ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY: https://prijimacky.cermat.cz/aktuality/aktualita/361-terminy-konani-jednotne-prijimaci-zkousky-ve-skolnim-roce-2024-2025

PŘÍPRAVNÉ KURZY: v Opavě pořádají 4 střední školy placené přípravné kurzy k přijímacím zkouškám a informace a přihlášky mají na webových stránkách škol:

MENDELOVO GYMNÁZIUM V OPAVĚ: ( www.mgopava.cz )

SLEZSKÉ GYMNÁZIUM V OPAVĚ: ( www.sgopava.cz)

OBCHODNÍ AKADEMIE A STŘEDNÍ ŠKOLA LOGISTICKÁ: (www.oa-opava.cz)

MASARYKOVA STŘEDNÍ ŠKOLA ZEMĚDĚLSKÁ A PŘÍRODOVĚDNÁ, OPAVA: (www.zemedelka-opava.cz)

VELETRH POVOLÁNÍ OPAVA: www.veletrhpovolani.cz

9.- 10. 2024 se bude konat VELETRH POVOLÁNÍ VE VÍCEÚČELOVÉ HALEV OPAVĚ, ŽIŽKOVA 8. Jedná se o prezentaci středních škol. Tento veletrh navštívíme společně i se třídou 9.10.2024 v dopoledních hodinách.

INTERNETOVÉ ODKAZY:

www.prihlaskynastredni.cz  přihlašování na střední školy

www.cermat.cz  informace k přihláškám a testům

www.atlasskolstvi.cz informace o středních školách, žáci dostanou i v tištěné podobě

www.infoabsolvent.cz
INFORMATIVNÍ SCHŮZKA: 30.9..2024 v 16:30 v 9. třídě

Konzultační hodiny výchovného poradce Pavlíny Ludwigové se konají v úterý  14:30 – 15:30 po domluvě.