Zpráva, která potěšila…

Zpráva, která potěšila…

To, že jsme něco udělali pro zvířátka z Ostravy a Opavy nás potěšilo samo o sobě.
Pěkné bylo ale také to, že si toho všiml i někdo jiný 🙂
Uvádíme zde e-mail, který přišel na naši školu:

Vážená paní ředitelko,

dostala jsem informaci od pracovníků obsluhy Městského útulku v Opavě, který je provozován odborem životního prostředí Magistrátu města Opava, že se do útulku dostavily děti z Vaší školy a donesly zde umístěným pejskům a kočičkám deky, ručníky a povlečení a taky „něco na zub“ granule, konzervy, piškoty a další pamlsky. Velmi ráda, bych  Vašim dětem  takto poděkovala za projevenou iniciativu a za jejich zájem o útulek a zvířátka v něm. Tyto a podobné aktivity nás vždy velmi mile překvapí a máme z nich upřímnou radost.
Vyřiďte, prosím, tímto dětem a všem zúčastněným moje poděkování. Přeji Vám, ať se Vám daří v dětech rozvíjet pěkný vztah nejen ke zvířátkům, ale i k celé přírodě.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Ing. Marie Vavrečková
vedoucí odboru
odbor životního prostředí Magistrátu města Opavy pracoviště Krnovská 71C