Velký úspěch v SUDOKU

Velký úspěch v SUDOKU

V pátek 10. 3. 2023 proběhla v Opavě soutěž v luštění SUDOKU, jinými slovy skládačky s čísly.
Abyste ji vyřešili, musíte se soustředit a používat logické myšlení.
Této soutěže se zúčastnilo celkem 35 tříčlenných družstev z různých škol, z toho z naší školy dvě družstva:

S pomocí paní učitelky Petry Kanovské se osmačky svědomitě připravovaly a ve složení Nela Julínková, Liliana Hanzlíková a Tereza Schwachová nenašly v tak hojné účasti konkurenci. Díky výborné spolupráci, přesnosti, pozornosti a rychlosti zaslouženě zvítězily a jako nejlepší řešitelé regionálního kola postupují do celostátního finále v Brně!!!
PS: Lili na fotce není, protože v té době reprezentovala naši školu na recitační soutěži 🙂

Vítězky regionálního kola v luštění SudokuTereza Schwachová, Nela Julínková a (Liliana Hanzlíková)

A nedaleko od stupňů vítězů se umístily – Deváťačky, ve složení Tereza Pluškeová, Natálie Bolacká a Iva Piatkevičová. Po druhém kole figurovaly na devátém místě, ale třetí kolo zvládly rychle a nakonec vybojovaly krásné 5. místo, které už znamenalo v takovém obsazení veliký úspěch.

5. místo v regionálním kole v luštění SudokuTereza Pluškeová, Natálie Bolacká a Iva Piatkevičová

Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k obrovskému úspěchu 🙂

A nezapomeňme, pravidelné hraní Sudoku zlepšuje paměť, jasnost myšlenek a zpomaluje stárnutí mozkových buněk.