Informace ke školnímu pobytu v přírodě

Informace ke školnímu pobytu v přírodě

Datum: pondělí 17. 6. – pátek 21. 6. 2019

Třída: 5. – 9. ročník

Místo: Penzion IRIS v Karlovicích u Vrbna pod Pradědem v CHKO Jeseníky

Odjezd: autobusem v pondělí 17. 6. 2019 v 9 hodin od ZŠ Oldřišov, při vstupu do autobusu žáci odevzdají podepsané prohlášení o bezinfekčnosti, poučení o bezpečnosti a kartičku zdravotní pojišťovny (originál)

Příjezd: pátek 21. 6.pravděpodobně v 15 hodin před školu

Strava: 5x denně, celodenní pitný režim, (začínáme v pondělí obědem a končíme v pátek obědem)

Program: aktivity v přírodě, sportovní hry, soutěže, společenské hry, táborák,

vše motivováno jednotným tématem, které je pro žáky překvapením

Doporučené vybavení:

dostatek spodního prádla a ponožek, trika s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, bunda, tepláky (3x), kraťasy, pyžamo, šátek, kšiltovka, pevné boty do přírody, obuv do deště, papuče, boty do řeky, plavky, ručník, osuška, hygienické potřeby, repelent, opalovací krém, sluneční brýle, baterka, psací potřeby, blok, malý batůžek, láhev na pití, pláštěnka, kapesníky, společenské hry, kniha, léky (pokud užívá, odevzdá v penzionu zdravotníkovi)

Věci je nutné sbalit do sportovní tašky, jelikož autobusy nemají úložné prostory. Tentokrát bez lodních kufrů 🙂

Děti, kterým je špatně při cestě autobusem, si vezmou před odjezdem Kinedryl, všichni budou mít u sebe igelitový sáček pro případnou nevolnost!

Kapesné:

Osobní kapesné záleží na vaší úvaze. V penzionu je bufet, kde si děti mohou koupit sladkosti a nápoje, je možná návštěva cukrárny, výlet do Afrického muzea.

Zdravotní služba:

Po celou dobu pobytu bude přítomen zdravotník. Z vaší strany čekáme sdělení charakterizující zdravotní stav vašeho dítěte, zejména alergie (jídlo, hmyz, rostliny).

Upozornění:

Není nutné, aby si žáci s sebou brali mobilní telefony a tablety, stejně tak jiné cenné předměty nebo šperky. Škola nebude řešit a nezodpovídá za jejich ztrátu či poškození.