Halloweenské netradiční vyučování

Halloweenské netradiční vyučování

Ve čtvrtek 31. 10. jsme se učili jinak než obvykle. Měli jsme totiž ve škole Halloween. Museli jsme mít kostýmy, ale našli se i ti, kteří je neměli. Tak jsme je ve třídě namalovali rtěnkou a barvami na obličej, aby měli aspoň nějaké masky. Pak jsme se rozdělovali do týmů, ve kterých jsme plnili různé úkoly. Byla to zábava. Jedním z úkolů bylo nazdobit halloweenský balónek, my jsme vytvořili Pepíčka. A už to je týden a pořád čekáme na vyhlášení. Možná dostaneme odměnu ve formě bonbónů a dalších sladkostí.           Tereza, 5. třída

Ráno jsme přišli do školy skoro všichni v maskách a kostýmech. Sešli jsme se v tělocvičně. Paní učitelky pro nás nachystaly úkoly, které jsme měli splnit. Potom jsme se rozdělili do skupinek, kde byli žáci z různých tříd. Chodili jsme různě po škole a plnili jsme zábavné kvízy a další rébusy z různých předmětů. Byla to zábava. Moc jsme si netradiční vyučování užili, určitě bych si to někdy zopakovala.                     Sofie, 5. třída