DEN NA STAVEBCE

DEN NA STAVEBCE

13. 11. 2019 8:00 – 12:00

DEN NA STAVEBCE je určený pro deváťáky, kteří mají zájem studovat na SPŠ stavební Opava některou ze specializací: Pozemní stavitelství a konstrukce Pozemní stavitelství a architektura Zeměměřictví a geoinformatika

KDY, KDE? ve středu 13. listopadu od 8:00 do 12:00 hodin v budově školy – Mírová 3, Opava Akce se účastní žáci individuálně. Není určena pro početné skupiny ze škol. Od 15:00 hodin bude na škole den otevřených dveří, který můžete navštívit i s rodiči.

AKTIVITY! U nás zakreslíte do mapy to, co naměříte, budete létat dronem, na počítači navrhnete domek v 3D ArchiCADu, vyzkoušíte, co vydrží beton, ocel, a zažijete, jak to vypadá a chodí u nás na škole. JDEŠ DO TOHO? Protože se Dne na stavebce účastní žáci 9. tříd individuálně, domluv se s rodiči, aby tě omluvili ve škole. Mamka nebo taťka tě přihlásí tak, že napíše do úterý 5. 11. 2019 e-mail na ivo.rychtar@spsopava.cz, kde uvede jméno, příjmení a ZŠ. My pošleme v pátek e-mail s podrobnostmi. Školám a rodičům dáme zpětně vědět, kdo se programu účastnil.

Odkazy:

www.spsopava.cz

facebook