Adventní Vídeň

Adventní Vídeň

Už tuto sobotu 24. listopadu odjíždí přihlášení účastníci zájezdu 🙂  na výlet do adventní Vídně.

Odjezd: z Oldřišova je již v 5:00 hod. od budovy základní školy.

Program: Nákupy v Primarku, pěší pohodová procházka s průvodcem historickým centrem města, Rathaus, parlament, Hofburg, luxusní ulice Kohlmarkt, Graben, Stephansplatz s monumentálním dómem sv. Štěpána. Uvidíme taktéž kavárnu s hotelem, kde se vyrábí proslulý Sacher dort a blízkou budovu Opery. Odpoledne individuální volno na vánočních trzích, podíváme se na tradiční adventní trh před vídeňskou radnicí „Christkindlmarkt“.
Pořadí prohlídky se může dle aktuální situace změnit.

Odjezd z Vídně mezi 18.00 – 19:00, návrat do Oldřišova mezi 22.00 – 23.00.

NEZAPOMEŇTE! S sebou: platný cestovní doklad (stačí platný občanský průkaz), kartičku zdravotní pojišťovny, doporučujeme si sjednat cestovní pojištění (dá se velmi snadno i na internetu – on-line) například zde: (stačí se proklikat…):

cestovní pojištění

jídlo a pití na celý den (pokud si nechcete nic kupovat), deštník, tašku, (batoh, krosnu… 🙂 ) na nákupy, nabitý mobilní telefon s kreditem (zapnutý roaming), doporučené kapesné: 20 euro.

Těší se… organizátoři ZŠ Oldřišov!